zobacz listę zgłoszeń

Wydarzenia – bieżące

12.06.2017
Spotkanie z laureatem

11 czerwca w centrum festiwalowym Festiwalu Miłosza w kamienicy Biskupa Erazma Ciołka przy ulicy Kanoniczej odbyło się spotkanie z laureatem tegorocznej Nagrody im. Wisławy Szymborskiej, Marcinem Sendeckim. Spotkanie prowadził Tomasz Fiałkowski.

10 czerwca 2017 roku podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Kongresowym ICE Kraków ogłoszono nazwisko tegorocznego laureata Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. W tym roku kapituła przyznała nagrodę w tylko jednej kategorii – za tom wydany oryginalnie po polsku w roku 2016. tiwalowym Festiwalu Miłosza w kamienicy Biskupa Erazma Ciołka przy ulicy Kanoniczej odbyło się spotkanie autorskie z laureatem Nagrody im. Wisławy Szymborskiej 2017, Marcinem Sendeckim. Spotkanie prowadził Tomasz Fiałkowski. 

Nagrodę w postaci 100,000 zł oraz statuetki wykonanej przez Teren Otwarty przyznano 10 czerwca 2017 roku podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. W tym roku kapituła przyznała nagrodę w tylko jednej kategorii – za tom wydany oryginalnie po polsku w roku 2016.

10 czerwca 2017 roku podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Kongresowym ICE Kraków ogłoszono nazwisko tegorocznego laureata Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. W tym roku kapituła przyznała nagrodę w tylko jednej kategorii – za tom wydany oryginalnie po polsku w roku 2016.
< powrót